Drodzy Kandydaci!
4 sierpnia 2020 r. zakończyliśmy wprowadzanie wyników egzaminów.
Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną 12 sierpnia 2020 r. po godz. 13:00
- na szkolnej stronie internetowej
- w systemie Nabór po zalogowaniu się na konto kandydata,
- w bezpłatnej aplikacji mobilnej eLO! 2020 / AppStore(aplikacja sama poinformuje o wynikach niezwłocznie po ich opublikowaniu).

Strona Rekrutacji Kandydatów

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Maturzyści (to brzmi dumnie)!

Przez zaistniałą sytuację nie możemy się z Wami pożegnać w murach szkoły, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka pożegnalnych słów.

W tym roku kończycie pewien bardzo ważny etap w swoim życiu, gdyż wraz z ukończeniem szkoły wkraczacie w tak zwane dorosłe życie.

Każdy z Was, rozpoczynając naukę w tej szkole, miał swoje cele i marzenia, które w ciągu lat spędzonych w niej pragnął zrealizować. Dla wielu było to na pewno poznanie nowych i ciekawych osób. Ale przede wszystkim poprzez zdobycie odpowiedniego wykształcenia, zapewnienie sobie doskonałej przyszłości. Z pewnością było to trudne, wymagało wielu poświęceń i pracy. Ale to właśnie Wy jesteście tymi, którym się to udało. Mamy nadzieję, że pośród trudu nauki odkryliście swoje pasje i niejednokrotnie ulegliście oczarowaniu potęgą wiedzy na temat człowieka i świata.

Wśród Was nie ma osoby, która nie wpłynęłaby na dzisiejszy kształt naszej szkoły. Wielu z Was zapewne zastanawia się nad przyszłością, w którą każdy wkracza już osobno, bez obecności koleżanek i kolegów z klasy. Naturalne są, więc pytania o to jak ułoży się Wasze życie. Czy ostatnie lata w szkole będziecie wspominali tylko jako mało znaczący etap w swoim życiu, czy raczej jako jeden z piękniejszych okresów, w którym spełniły się wasze marzenia?

Życzymy Wam, abyście nie uważali lat spędzonych w tej szkole za stracone. Wszak to Wy mieliście wpływ na to, jak teraz ta szkoła wygląda, to Wy tworzyliście panującą w niej atmosferę.

Dlatego Wam wszystkim i każdemu z osobna życzymy licznych sukcesów w dalszym życiu. A my każdego dnia naszego pobytu w szkole będziemy dostrzegali ślad, który właśnie po sobie zostawiacie.

Pozdrawiamy wasze koleżanki i koledzy z klas przedmaturalnych 2LO, 3GPI,3GPC,3TDA.

opublikowano: 2020-04-28, © Zespół Szkół w Reszlu
odsłon:968,   dział: Wydarzenia_szkolne
fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu
fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu
fot. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Reszlu
...

Architektura Krajobrazu

...

Technologia Drewna


...

Informatyka i e-Sport


...

Urządzenia i Systemy Energetyki Odnawialnej
...

Grafika i poligrafia cyfrowa

...

Szkoła Branżowa I st. stolarska

...

Liceum Ogólnokształcące

...

Szkoła Branżowa I st. wielozawodowa

 

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu