Wydarzenia_szkolne

Walentynki
Walentynki

Jak co roku SU nie zapomniał o Zakochanych. Tego dnia przewidziano kilka atrakcji dla tych, których przeszyła strzała Amora.

Makrama_Nic_trudnego
Makrama? Nic trudnego

Szkolne koło wolontariatu uczestniczyło w ostatnich dniach w warsztatach robótek ręcznych prowadzonych przez p. Krystynę Witt w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu.

Studniowka_2024
Studniówka 2024

Studniówka to wyjątkowe wydarzenie, które markuje koniec nauki w szkole średniej i otwiera drzwi do nowego etapu w życiu.

Wojna_oczami_dzieci
Wojna oczami dzieci

9 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w niezwykle wzruszającym wydarzeniu. W Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu mieli okazję wysłuchać prelekcji i obejrzeć prezentację Daszy Gallety, Ukrainki, uczennicy III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni, która wraz z ojcem regularnie wyjeżdża do Ukrainy z pomocą humanitarną.

Prosto_ze_sceny
Prosto ze sceny

Mateusz Sielski – uczeń klasy V technikum informatycznego, pojawił się w niedzielę 28 stycznia na kętrzyńskiej scenie w hali MOSIR w ramach kolejnego finału niewątpliwie największej orkiestry świata.

Wycieczka_do_Sejmu
Wycieczka do Sejmu

Dn. 9 stycznia reprezentanci naszej szkoły- Daria Kopańska (kl. III LO) i Jakub Lewandowski (kl. III TGiPC) wraz z pozostałymi członkami Młodzieżowej Rady Powiatu Kętrzyńskiego wybrali się na wycieczkę do Sejmu.

Wigilia_Zespole_Szkol
Wigilia w Zespole Szkół

Święta to czas, na który czeka chyba każdy z nas…czas spokoju, radości i magicznych momentów…czas przebywania z ludźmi, których kochamy, szanujemy, dla których często w pogoni codziennych obowiązków nie mamy czasu… Dlatego w Zespole Szkół w Reszlu zadziałał czar świąt i w ostatnim dniu nauki w 2023 roku

Koledowanie_Zakladzie_Opieki_Zdrowotnej
Kolędowanie w Zakładzie Opieki Zdrowotnej

To już stało się tradycją, której nasi uczniowie oczekują z wielką radością. Rokrocznie tuż przed świętami jesteśmy serdecznie witani przez przemiłe panie - personel reszelskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

 
 

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu