Informacje_i_wydarzenia

Spotkanie_przedstawicielami_WCR
Spotkanie z przedstawicielami WCR

W minionym tygodniu odwiedzili nas przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lidzbarku Warmińskim. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas czwartych, którzy zostali zapoznani z przebiegiem kwalifikacji wojskowej, trwającej od 1 lutego do 30 kwietnia 2024r.

Pasowanie_na_czytelnika_kl
Pasowanie na czytelnika kl.1

7 stycznia 2024r uczniowie naszej szkoły z 3 TAK wraz z nauczycielem bibliotekarzem w ramach współpracy miedzy bibliotekami brali udział i współorganizowali w Bibliotece Szkoły Podstawowej uroczyste pasowanie na czytelnika kl.1.

Kreatywna_poezja
Kreatywna poezja

Zapraszamy na wystawę do Zespołu Szkół w Reszlu. Kreatywna poezja w ramach międzynarodowego projektu e-twinning “CREATIVITY WITH POETRY”.

Minister_Zdrowia_informuje
Minister Zdrowia informuje

Jeśli w ciągu ostatnich 14 dni byłeś w północnych Włoszech, Chinach, Korei Południowej, Iranie, Japonii, Tajlandii, Wietnamie, Singapurze lub Tajwanie i zaobserwowałeś u siebie objawy, takie jak: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem, to bezzwłocznie powiadom telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.

Strona Rekrutacji Kandydatów do Zespołu Szkół w Reszlu>>    cyberprzemoc UCZNIU! TU ZNAJDZIESZ POMOC >>
 
 

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu