I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca
16 czerwca odbył się pierwszy turniej koszykówki 3x3. Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. W fazie grupowej obowiązywał system „każdy z każdym”.
Po zakończeniu wszystkich spotkań klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
- 1. miejsce - 2 TGI 2 Skład drużyny: * Bartosz Piegat * Konrad Czapliński * Szymon Trembowski
- 2. miejsce - 3 TDI
- 3. miejsce - 1 TDA
- 4. miejsce - 4 TDA
- 5. miejsce - 4 TG
- 6. miejsce - 3 TG
- 7. miejsce - 2 TGI
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy oraz walki do ostatniego gwizdka. Szczególne gratulacje dla zwycięzców z klasy 2 TGI 2, którzy zdobyli tytuł mistrzów pierwszego turnieju koszykówki 3x3
opublikowano: 2026-06-24, © Amanda Mazurowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Klasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluHejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFnastępne ...WSPIERAJĄ NAS







