Walentynkowy turniej w piłkę siatkową
14 lutego w Kętrzynie w PCE odbył się Walentynkowy turniej w piłkę siatkową. Do turnieju zgłosiło się 5 szkół:
PCE Kętrzyn, ZS Kętrzyn, Prywatne Liceum Kętrzyn, LO Kętrzyn oraz ZS Reszel.
Nasza drużynę reprezentowały:
- Małgorzata Domalewska,
- Natalia Wasilewska
- Kamil Ulatowski,
- Igor Trybuszewski,
- Jakub Stelmaszczyk,
- Hubert Stachański,
- Maciej Samotyha .
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
opublikowano: 2023-02-27, © Amanda Mazurowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!następne ...WSPIERAJĄ NAS





