Erasmus+ - Staże zagraniczne

Kolejny_projekt_miedzynarodowy_naszej_szkole_ramach_programu_Erasmus
Kolejny projekt międzynarodowy w naszej szkole w ramach programu Erasmus

Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu odniósł kolejny sukces. Zostaliśmy beneficjentem programu Unii Europejskiej Erasmus i otrzymaliśmy akredytację na trzy lata. Grant w kwocie 14460 euro przyznany na bieżący rok przeznaczony zostanie na realizację projektu.

Odbyli_staz_zawodowy_Grecji
Odbyli staż zawodowy w Grecji

W lutym b.r. 16 - osobowa grupa uczniów klas technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu odbyła praktykę zawodową w Grecji. Wyjazd zrealizowany był w ramach projektu „Staże zagraniczne początkiem kariery zawodowej”.

SZCZESLIWA_16_STKA
SZCZĘŚLIWA 16-STKA!

Przedstawiamy ostateczną listę osób zakwalifikowanych do pt. „Staże zagraniczne początkiem kariery zawodowej” 2019-1-PL01-KA102-064480 realizowanego w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

KOLEJNY_KROK_DO_WYJAZDU_TEST_KWALIFIKACYJNY
KOLEJNY KROK DO WYJAZDU - TEST KWALIFIKACYJNY

Uczniowie, którzy złożyli dokumenty rekrutacyjne do udziału w projekcie pt. „Staże zagraniczne początkiem kariery zawodowej” 2019-1-PL01-KA102-064480 realizowanego w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

RUSZA_REKRUTACJA_DO_PROJEKTU_POWER_WYJEDZ_NA_STAZ_ZAGRANICZNY
RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU POWER! WYJEDŹ NA STAŻ ZAGRANICZNY

Rozpoczęliśmy projekt realizowany w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na zasadach Programu Erasmus+

OTRZYMALISMY_DOFINANSOWANIE_DO_PROJEKTU_NA_ZASADACH_PROGRAMU_ERASMUS
OTRZYMALIŚMY DOFINANSOWANIE DO PROJEKTU NA ZASADACH PROGRAMU ERASMUS

Na początku 2019 roku złożyliśmy wniosek o dofinansowanie projektu pt. „Staże zagraniczne początkiem kariery zawodowej”w konkursie programu Erasmus +, akcja Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

 
 

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu