Pierwszy semestr już za nami

Jesteśmy na półmetku roku szkolnego, więc każdy powinien dokonać podsumowania swoich osiągnięć.

Jesteśmy na półmetku roku szkolnego, więc każdy powinien dokonać podsumowania swoich osiągnięć.

W świątecznej, przemiłej atmosferze 22 grudnia odbyło się tradycyjne już, lecz po raz pierwszy wspólne, spotkanie wigilijne społeczności szkolnej.

18 grudnia 24 uczniów czterech okolicznych gimnazjów zmagało się drużynowo o zajęcie pierwszego miejsca.

W dniach 12-13.11.2015r. oraz 18.11 odbyły się szkolne rozgrywki piłki halowej w naszej szkole. Pierwszego dnia rozegrano 6 meczów ...
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się dn. 26 czerwca o godz. 9.00 na placu przed budynkiem szkoły. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w apelu.
Strona Rekrutacji Kandydatów do Zespołu Szkół w Reszlu>> Terminy rekrutacji


