Listy osób zakwalifikowanych do klas pierwszych

Uwaga!
Kandydaci, którzy jeszcze nie złożyli oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty proszeni są o dostarczenie tych dokumentów do 18 sierpnia br.

Posiadamy wolne miejsca do szkół:

  • Technik grafiki i poligrafii cyfrowej
  • Technik architektury krajobrazu
  • Technik informatyk
  • Technik technologii drewna
  • Branżowa Szkoła I Stopnia

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1LOp [[O-pożrat.med] biol-ang (ang-niem)] 1LOs [[O -sport.p.recz.] biol-geogr (ang-niem)] Liceum Ogólnokształcące w Reszlu

  • brak zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1GPC_p [[O] Technik grafiki i poligrafii cyfrowej (ang-niem)] Technikum w Reszlu

  1. Dobrzycka Aleksandra
  2. Domalewska Małgorzata
  3. Gnoza Wiktoria
  4. Iwaniak Agata
  5. Jurkiewicz Emilia
  6. Kołakowska Natalia
  7. Komarnicka Jowita
  8. Konopko Natalia
  9. Korzeniewska Martyna
  10. Marciniak Bartłomiej
  11. Marcinkowska Małgorzata
  12. Redzik Karolina
  13. Rożenko Dominika
  14. Rusiniak Kazimierz
  15. Siłkowska Julita
  16. Steć Eliza
  17. Stolarczyk Oliwia
  18. Szara Julia
  19. Szczepańska Wiktoria Estera
  20. Tabaka Wiktoria
  21. Trybuszewski Igor
  22. Wodnicki Marceli
  23. Wojciechowska Amelia
  24. Zwierzchowska Michalina

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1TAK_buk_p [[O] 1TAK_flo_p [[O] Technik architektury krajobrazu (ang-niem)] Technikum w Reszlu

  1. Bałdyga Maria
  2. Czamlet Milena
  3. Hatalak Joanna
  4. Kordal Karol Michał
  5. Macełko Magdalena
  6. Nowotka Karolina
  7. Obolewicz Daria
  8. Żadziłko Patrycja
  9. Żygota Weronika

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1TD_p [[O] Technik technologii drewna (ang-niem)] Technikum w Reszlu

  1. Capłap Tomasz
  2. Ciski Bartłomiej
  3. Dębkowski Mateusz
  4. Mickiewicz Jakub
  5. Sańko Michał
  6. Sepczyński Igor
  7. Stankiewicz Jakub
  8. Weber Paweł
  9. Ziejło Jakub

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1TI_p [[O] Technik informatyk (ang-niem)] Technikum w Reszlu

  1. Bałdyga Jakub
  2. Barbarski Błażej
  3. Cwynar Bartosz
  4. Gumkowski Łukasz
  5. Krysztul Krzysztof Jan
  6. Kuźlik Alan
  7. Lepa Filip
  8. Lisek Michał
  9. Łepkowski Fabian
  10. Melnyk Aleksandra
  11. Pudlewski Jakub
  12. Smolarek Dominik
  13. Sulewski Jakub
  14. Szykowski Bartosz
  15. Zając Remigiusz Marcin

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1TOZE_p [[O] Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (ang-niem)] Technikum w Reszlu

  • brak zakwalifikowanych

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia klasa: 1SBs_p [[O] Stolarz i 1SBw_p [[O] wielozawodowa (ang)] Branżowa Szkoła I Stopnia w Reszlu

  1. Godlewski Jakub
  2. Ignaciuk Karina
  3. Majewski Maciej
  4. Skrzydel Marcin
  5. Zalewski Oliwier
  6. Cieszyński Łukasz
  7. Kądziołka Wiktoria
  8. Luchowski Bartłomioej
  9. Luchowski Przemysław
  10. Marczak Weronika
  11. Marczak Wiktoria
  12. Pawlak Daria
  13. Poniatowska Wiktoria Natalia
  14. Witkiewicz Kinga
  15. Zimny Damian

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

  1. Warmińska Karolina
  2. Wasilewska Julia Aleksandra

Publikacja list zawierających imiona i nazwiska na podstawie Dz.U.2020.493 z dnia 2020.03.20 § 11b

opublikowano: 2020-08-12, © Krzysztof Majcher
odsłon:1095,   dział: Różne
...

Architektura Krajobrazu

...

Technologia Drewna


...

Informatyka i e-Sport


...

Szkoła Branżowa I st. wielozawodowa

...

Grafika i poligrafia cyfrowa

...

Szkoła Branżowa I st. stolarska

...

Szkoła Branżowa II st.


 

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu