Szkolny turniej tenisa stołowego

25 pażdziernika w naszej szkole odbył się ekscytujący turniej tenisa stołowego, który zgromaddził wielu utalentowanych zawodników. W turnieju wzięło udział 13 chłopców oraz 4 dziewcząt. Uczniowie zostali podzieleni na grupy co umożliwiło przeprowadzenie emocjonujących meczów eliminacyjnych. Po zaciętej rywalizacji , w finale znaleźli się najlepsi gracze , którzy wykazali się nie tylko umiejętnościami , ale także duchem fair play. Pierwsze miejsce z dziewcząt zajęła katarzyna Ejdys 3LO, drugie miejsce wywalczyła Nikola Broniek 3LO, 3 miejsce zajęła Patrycja Wolińska 3LO. Pierwsze miejsce w kategorii chłopców zajął Kacper Żelepień 3 BS, drugie miejsce Bartosz Piegat 1 TGI oraz trzecie miejsce zajął Dominik Klimek 3 BS. Turniej tenisa stołowego był nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, ale także sposobem na integrację uczniów i promowanie aktywnego trybu życia . Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w turnieju.

opublikowano: 2024-10-25, © Amanda Mazurowska
odsłon:61,   dział: Wydarzenia_szkolne