Wycieczka do kina

W słoneczną środę 16 czerwca bieżącego roku klasy 2TDA,1TGD oraz 2TG wraz z wychowawcami p. Danutą Machnio, p. Leszkiem Gamdzyk i p. Krzysztofem Jelisiejewem uczestniczyły w wycieczce do kina „Helios” w Olsztynie.

Punktualnie o godz. 7:30 zebraliśmy się przed szkołą, już o 7:50 wyruszyliśmy do Olsztyna a dokładnie o 9:06 byliśmy w kinie. Szybko zajęliśmy miejsca w sali kinowej a po chwili zgasły światła. Wybraliśmy się na film pt. ,,Obecność 3: Na rozkaz diabła'. Film, oparty na faktach, opowiadał o morderstwach spowodowanych przez mroczne nieznane siły z którymi muszą się zmierzyć badacze spraw paranormalnych Edem i Lorraine Warren.

Później były już tylko intensywne emocje i nieustanne napięcie. Aby je później odreagować po seansie ruszyliśmy po zakupy. Na szczęście nasze serca i portfel- wytrzymały. Około godziny 14 szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie. Emocje związane z filmem pozostały w nas do późnego popołudnia.

opublikowano: 2021-06-18, © Anastasia Scheiba
odsłon:900,   dział: Wydarzenia_szkolne
fot. Organizatorzy
...

Architektura Krajobrazu

...

Technologia Drewna


...

Informatyka i e-Sport


...

Urządzenia i Systemy Energetyki Odnawialnej
...

Szkoła Branżowa I st. wielozawodowa

...

Szkoła Branżowa I st. stolarska

...

Grafika i poligrafia cyfrowa

...

Liceum Ogólnokształcące

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu