Akcja Krwiodawstwa
Po raz kolejny uczniowie naszej Szkoły nie zawiedli i wzięli udział w akcji honorowego krwiodawstwa organizowanej tym razem przez naszych strażaków. Każda ilość krwi jest potrzebna i cenna, dlatego zawsze jesteśmy gotowi by pomagać.
Dziękujemy wszystkim za udział i za odwagę, której Wam nie brakuje. Czekamy na Was po wakacjach.
opublikowano: 2024-06-10, © Julita Okrąglewska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...WSPIERAJĄ NAS



