Andrzejki z Zespole Szkół
29.11.2013 r. z okazji Andrzejek miałyśmy przyjemność przepowiedzieć przyszłość uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Reakcje były różne, większość potraktowała to jako zabawę i razem z nami dobrze się bawiła. Do przepowiedzenia przyszłości użyłyśmy różnorodnych wróżb, m.in. lanie wosku czy karty. Wybierając rodzaj wróżby, sugerowałyśmy się wiekiem i zainteresowaniami młodych ludzi, tym, jaką informację chcieliby uzyskać. Często słyszałyśmy pytania "Z kim wezmę ślub?", "Czy zdam maturę?". Nie spodziewałyśmy się aż tak dużego zainteresowania ze strony naszych rówieśników. Jesteśmy bardzo zadowolone z waszego zainteresowania i współpracy. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.
Mamy nadzieję, że wszystkim sprawiłyśmy przyjemność, a nasze przepowiednie zostały potraktowane z humorem.
Anna Kozłowska Ewelina Maćkowiak
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...WSPIERAJĄ NAS




