Bezpieczeństwo i odpowiedzialność prawna nieletnich
W ramach realizacji programu wychowawczo - profilaktycznego szkoły oraz działań profilaktyczno- edukacyjnych prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Kętrzynie oraz Komisariat Policji w Reszlu czteroosobowa grupa przedstawicieli tychże instytucji przeprowadziła zajęcia dotyczące bezpieczeństwa i odpowiedzialności prawnej nieletnich. Ich słuchaczami byli uczniowie klas pierwszych i drugich. Po spotkaniu odnotowaliśmy bardzo pozytywne wrażenia obu stron, za które naszym miłym gościom serdecznie DZIĘKUJEMY.
opublikowano: 2022-04-22, © Julita Woźniakowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...WSPIERAJĄ NAS


