Dzień Misia
Dnia 25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Misia. Z tej okazji uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszowe zabawki, które towarzyszyły im przez cały dzień zajęć. W klasach panowała radosna atmosfera, a kolorowe misie i pluszaki wprowadziły wiele uśmiechu i ciepła. To był pełen pozytywnych emocji dzień, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczniów.
opublikowano: 2025-11-26, © Amanda Mazurowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...














WSPIERAJĄ NAS