Familiada
Dnia 28 listopada, z okazji Andrzejek, w naszej szkole odbył się teleturniej Familiada. Do udziału zgłosiło się 12 drużyn, które rywalizowały o pierwsze miejsce. Atmosfera była wyjątkowo radosna - uczniowie świetnie się bawili, głośno kibicując swoim drużynom, śmiejąc się z zabawnych odpowiedzi i angażując w każdą rundę teleturnieju. Rywalizacja była pełna emocji, ale przebiegała w duchu fair play i wspólnej integracji. Dodatkową atrakcją była transmisja na żywo na szkolnym kanale YouTube, dzięki czemu osoby, które nie mogły być obecne na sali, mogły śledzić wydarzenie na bieżąco.
opublikowano: 2025-12-04, © Amanda Mazurowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...









WSPIERAJĄ NAS