Już wakacje
Zakończył się kolejny rok szkolny w reszelskich szkołach.
W Zespole Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących po trudach integracji z Zespołem Szkół Zawodowych ale i z wieloma sukcesami. Tym samym zamyka się historia Szkoły Rolniczej w Reszlu, a w rocznicę 50 - lecia isnienia, 25 czerwca, organizuje się 8 już zjazd absolwentów. Od 1 września ma powstać nowa szkoła o nazwie Zespół Szkół im. Macieja Rataja.
Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
opublikowano: 2005-06-24, © Krzysztof Majcher
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Klasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...
SP3 - świadectwo z czerwonym paskiem

dzieci z SP 3

Ola

ZSRiO

młodzież z ZSRiO

Agnieszka
WSPIERAJĄ NAS