Kiermasz Halloweenowych Wypieków
30 października w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i babeczek halloweenowych. Wypieki przygotowali chętni uczniowie, p. Amanda Speth oraz gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich „Tolniczanki”. W akcję włączyli się uczniowie, którzy przynieśli własnoręcznie przygotowane słodkości: Dominika Rokicka (1 TAK) i Katarzyna Ejdys (4 LO) Amelia Nowak (4 TGiPC) Natalia Wasilewska (4 LO) Karolina Konopka (5 TGiPC) Błażej Lissio (2 TGiPC) Zuzia Murawska (3 TGiPC) Nadia Wróblewicz (4 TGiPC) Patrycja Wolińska (4 LO) i Jakub Bany (3 TTD). Podczas kiermaszu odbyło się głosowanie na najlepszy wypiek. Zwyciężczynią została Nadia Wróblewicz (4 TGiPC). Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników udało się zebrać 740 zł, które zostaną przekazane na wsparcie akcji Szlachetna Paczka. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji kiermaszu, przygotowali wypieki oraz wzięli udział w zakupie słodkości.
Ostatnie artykuły z tego działu:
Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...
















WSPIERAJĄ NAS