Minęło 12 lat od katastrofy smoleńskiej
10 kwietnia obchodziliśmy 12. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której życie straciło 96 osób. Uroczyste obchody ku czci pamięci ofiar tej tragedii rozpoczęły się o poranku na Lotnisku Wilamowo EPKE. Po wspólnej modlitwie i odczytaniu Apelu Pamięci złożono kwiaty pod obeliskiem poświęconym ofiarom. Nasza delegacja również wzięła udział w uroczystości, a byli to Dyrektor Zespołu – p. Waldemar Mieszkowski oraz poczet sztandarowy w składzie A. Scheiba, A. Sztabińska oraz P. Połeć.
opublikowano: 2022-04-11, © Julita Woźniakowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...WSPIERAJĄ NAS


