Na lodowisku
26 października 47 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: Amandą Mazurowską, Grzegorzem Suboczem oraz ks. Bartłomiejem Koziej wybrali sie na lodowisko do Giżycka.
Dwugodzinna jazda obfitowała w dużą dawkę humoru, zabawy, wywrotek i miłych wspomnień.
opublikowano: 2023-10-29, © Amanda Mazurowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...














WSPIERAJĄ NAS