Najlepsi z najlepszych
Z ogromną dumą i radością dzielimy się z Państwem efektem ciężkiej pracy naszych wspaniałych uczniów:
- Karoliny Romańczuk z kl. II LO,
- Amelii Sztabińskiej z kl. II GPCg
- Adriana Jurzyka z kl. II TIp,
którzy w ubiegłym roku szkolnym otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w swoim typie szkoły średnią ocen. Tym samym spełnili kryteria uzyskania Stypendium Prezesa Rady Ministrów, czego dowody podpisane przez Pana Premiera załączamy. A naszym Najlepszym życzymy nieustającego zapału w procesie zdobywania nowych umiejętności, wytrwałości w dążeniu do celów i wielu, wielu sukcesów.
opublikowano: 2020-11-08, © Julita Woźniakowska
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...WSPIERAJĄ NAS


