Świąteczna wizyta pełna dobra i wzruszeń
W przedświątecznym czasie szkolne Koło Wolontariatu wraz z chórem odwiedziło Zespół Opieki Zdrowotnej oraz Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy, niosąc ze sobą radość, ciepło i świąteczne życzenia.
Kolędy i pastorałki w wykonaniu młodych chórzystów wypełniły korytarze wyjątkową atmosferą, a szczere życzenia zdrowia, spokoju i nadziei wywołały wiele uśmiechów i wzruszeń – zarówno wśród pacjentów, jak i personelu.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, opiekunom oraz dyrekcji placówek za otwartość i serdeczne przyjęcie. To był piękny przykład tego, jak małe gesty potrafią nieść wielką radość.
Niech magia Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy nam każdego dnia!
opublikowano: 2026-01-12, © Amanda Speth
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...






















WSPIERAJĄ NAS