WIECZÓR Z RĘKODZIEŁEM W ZESPOLE SZKÓŁ IM. M. RATAJA W RESZLU
4 października był w naszej szkole zwykłym dniem. Dniem, bo wieczór taki zwykły już nie był… Nasze panie nauczycielki- Monika Małolepsza i Ania Jałoszewska postanowiły urozmaicić uczniom szarą, szkolną codzienność i zorganizowały wieczór z rękodziełem. Na wieczór (w związku z promocją szkoły) zostali zaproszeni również gimnazjaliści z gimnazjum nr 1 w Reszlu. Zajęcia były poświęcone robieniu bransoletek „shamballa” oraz broszek- kwiatków. Było sympatycznie i zabawnie. Wszyscy byliśmy tak zaangażowani w pracę, że nie zwróciliśmy uwagi na to, jak szybko zrobiło się ciemno. Niestety już o 22.00 musieliśmy zakończyć wspólną zabawę i udać się do domów.
Z tego co nam wiadomo, panie szykują kolejny taki wieczór tuż przed Bożym Narodzeniem. Tym razem poświęcony m.in. robieniu stroików bożonarodzeniowych. Nie możemy się już doczekać!
Daria Staniszewska
Gosia Lemańska
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Klasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluHejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...















WSPIERAJĄ NAS