Wielkanocny Konkurs Plastyczny
Pod koniec marca, uczennice klasy IV Technikum Architektury Krajobrazu, w składzie Aleksandra Ambrożek, Ada Grabowska, Małgorzata Lemańska, Anna Pawlik, Aleksandra Śledzińska, wzięły udział w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Kętrzyńskie Centrum Kultury.
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy techniką dowolną w następujących kategoriach : Kartki świąteczne; Pisanki, kraszanki wielkanocne; Wypieki świąteczne, Stroiki, Palmy.
Oto kryteria, jakimi kierowała się komisja konkursowa, przy wyborze prac: prace wykonane z gotowych, plastikowych materiałów nie będą brane pod uwagę, estetyka wykonanej pracy, samodzielność, pomysłowość, ogólny wyraz artystyczny, dobór materiałów, technika wykonania pracy.
Dziewczęta kilka dni pracowały nad stroikiem. Wykonały go z papierów, bibuły, piór, masy gazetowej, wydmuszek.
Efekt? - sami oceńcie.
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Klasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluHejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...WSPIERAJĄ NAS

