Wszystkich Świętych
W dniach 22. i 29. października klasa II TAK przygotowywała się do Wszystkich Świętych. Na zajęciach praktycznych pod bacznym okiem pani H. Fiedorowicz zostały wykonane wieńce nagrobne. Na początku zajęć uczniowie zostali zapoznani z techniką wykonywania i ozdabiania wieńców, po czym każdy z zespołów zabrał się do pracy.
Efekty były naprawdę piękne, czego dowodzą zdjęcia. Uczniowie zdobyli nowe doświadczenia i serdecznie zapraszają do obejrzenia galerii.
opublikowano: 2013-10-30, © Organizatorzy
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...















WSPIERAJĄ NAS