Zajęcia unijne
Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach unijnych, które odbywają się w naszej szkole.
„Tak-i” uczestniczyły w projektach tj. „Wykorzystaj szansę”, „Wykorzystaj szansę 2” na których m.in. uczniowie przygotowywali się do egzaminu zawodowego, uczyli się obsługiwać program służący projektowania A-cad, oraz uczestniczyli w projekcie „Zielono mi”, o którym więcej można dowiedzieć się odwiedzając stronę naszej szkoły.
opublikowano: 2013-06-02, © Monika Małolepsza
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Reszlunastępne ...




























WSPIERAJĄ NAS