Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
Swoją obecnością zaszczycili nas Radny Rady Powiatu Pan Karol Światłowski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Daniel Lewiński. Obaj podziękowali za owocną współpracę z naszą szkołą oraz życzyli całej społeczności szkolnej bezpiecznych, słonecznych i pełnych odpoczynku wakacji.
Podczas uroczystości nagrodziliśmy uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz z sukcesami reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach. Uczeń klasy II BS, Dawid Klimek, otrzymał Stypendium Starosty Kętrzyńskiego za osiągnięcia sportowe o zasięgu ogólnopolskim w karate kyokushin. Wszystkim wyróżnionym serdecznie pogratulowaliśmy ich pracy, zaangażowania i osiągnięć.
Szczególnie pożegnaliśmy uczniów klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia. Gratulowaliśmy im ukończenia szkoły i zaprosiliśmy ich do kontynuowania nauki od września w Branżowej Szkole II Stopnia.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólnie spędzony rok. Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji!
Ostatnie artykuły z tego działu:
Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!I Turniej Koszykówki 3x3 - 16 czerwca Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!następne ...






















WSPIERAJĄ NAS