Zwiedzamy "Magiczny Reszel"
Galeria sztuki, muzeum, zamkowa baszta i więzienne lochy to obiekty, które obejrzeli uczniowie klasy pierwszej technikum grafiki i poligrafii cyfrowej wraz z wychowawcą podczas krótkiej wycieczki.
W słoneczny piątek złożyliśmy wizytę u pani Ity Haręzy, która pokazała nam swoją galerię i opowiedziała o pracy artystycznej. Było ciekawie i inspirująco.
Kolejnego dnia, dzięki uprzejmości pana Bartłomieja Marschalla mogliśmy zwiedzić cały Reszelski Zamek pełen tajemniczych zakamarków, ciekawych zabytkowych eksponatów i mrocznych lochów.
opublikowano: 2023-11-13, © Krzysztof Majcher
dział: Wydarzenia_szkolne
Ostatnie artykuły z tego działu:
Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i OświęcimiaKlasa 4TG w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ReszluTARGI PRACY I EDUKACJI 2026 - BYLIŚMY TAM!Hejt to nie zabawa - spotkanie młodzieży z przedstawicielem Fundacji Hejt OFFStażyści z misją: Czysta planeta przede wszystkimnastępne ...














WSPIERAJĄ NAS