Wydarzenia_szkolne

Projekt_pt_„_Renowacja_tradycji_nowoczesne_ksztalcenie_stolarzy”_nr_FEWM_06_04_IZ_00_0019_23
Projekt pt. „Renowacja tradycji - nowoczesne kształcenie stolarzy” nr FEWM.06.04-IZ.00-0019/23

Projekt ma na celu unowocześnienie i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu, szczególnie w zawodzie stolarz. Dążymy do stworzenia nowoczesnego środowiska edukacyjnego, które pozwoli uczniom zdobywać aktualne kwalifikacje i umiejętności, niezbędne w branży meblarskiej.

Wojewodzki_Konkurs_Pieknego_Czytania_Biblii_2024
Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania Biblii 2024

W kwietniu jak co roku obchodzony jest w Kościele katolickim tydzień biblijny. Z tej okazji w siedzibie Warmińsko - Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie odbył się Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania Biblii 2024

Staze_pracodawcow_Grecji
Staże u pracodawców w Grecji

Uczniowie klasy IV technikum grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technikum informatycznego przygotowują się do zawodu u pracodawców w Grecji

POZEGNANIE_ABSOLWENTOW
POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

26 kwietnia cała społeczność Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zebrała się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury, by tuż przed egzaminami maturalnymi pożegnać tegorocznych absolwentów klas 5 TDA i 5 TGI.

III_Miejsce_Mlodziezowym_Turnieju_Motoryzacyjnym
III Miejsce w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym!

Za nami powiatowy etap Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, którego celem było przybliżenie młodzieży szkół ponadpodstawowych zasad bezpiecznej jazdy.

Sukcesy_uczennic_klasy_IV_TG
Sukcesy uczennic klasy IV TG

Bycie wychowawcą to zadanie i wyzwania. To także duma z dorastających na naszych oczach młodych ludzi, którzy powoli wchodzą w dorosły świat. Nasi wychowankowie odnoszą sukcesy w różnorodnych dziedzinach.

miejsce_Piotra_Korowaja
I miejsce Piotra Korowaja

Z radością informujemy, że Piotr Korowaj- uczeń klasy II liceum – klasy pożarniczej z elemantami ratownictwa medycznego zdobył I miejsce podczas eliminacji na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

Final_Wojewodzki_Pilce_Noznej_Chlopcow
Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Chłopców

Nasi uczniowie: Patryk Kuleszo, Kamil Ulatowski, Jakub Kos, Jakub Lewandowski, Kacper Żelepień, Jakub Mickiewicz, Dominik Hryniewicki i Jakub Stelmaszczykwywalczyli III miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Chłopców.

Strona Rekrutacji Kandydatów do Zespołu Szkół w Reszlu>>    cyberprzemoc UCZNIU! TU ZNAJDZIESZ POMOC >>
 
 

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu