Wydarzenia_szkolne

Mistrzowie_Powiatu_tenisie_stolowym
Mistrzowie Powiatu w tenisie stołowym

9 listopada odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym w PCE w Kętrzynie.

Szkole_nawiedzily_stwory_upiory
Szkołę nawiedziły stwory i upiory

30 października odbył się kiermasz ciast Halloweenowych. Zbiórka z tego przedsięwzięcia została przeznaczona na rzecz naszego szkolnego kotka Maciejkę. Nasi uczniowie wykazali się wspaniałymi talentami cukierniczymi.

Kolo_szachowe_wznowilo_treningi
Koło szachowe wznowiło treningi

W roku szkolnym 2023/2024 zajęcia z zakresu doskonalenia umiejętności gry w szachy odbywają się cyklicznie w czwartki od godziny 19.00-20.30 w świetlicy internatu.

Wolontariusze_pomagaja
Wolontariusze pomagają

Staje się już tradycją, że przed Dniem Wszystkich Świętych uczniowie naszej szkoły idą na cmentarz komunalny w Reszlu. Zadaniem wolontariuszy są niecodzienne porządki przy grobach, gdyż mają one ważne znaczenie.

Badz_sprytniejsza_wygraj_rakiem
Bądź sprytniejsza - wygraj z rakiem

Różowy październik jest miesiącem walki o życie. W tym czasie Towarzystwo Kętrzyńskich Amazonek w sposób szczególny propaguje potrzebę profilaktyki raka piersi. Podczas spotkania z uczennicami klas trzecich, czwartych i piątych poruszono tematykę budowy piersi, różnych odmian nowotworu, suplementacji oraz wpływu genetyki na zachorowalność.

Na_lodowisku
Na lodowisku

26 października 47 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: Amandą Mazurowską, Grzegorzem Suboczem oraz ks. Bartłomiejem Koziej wybrali sie na lodowisko do Giżycka.

Zawody_Powiatowe_Pilke_Siatkowa_Chlopcow
Zawody Powiatowe w Piłkę Siatkowa Chłopców

26 października odbyły się zawody powiatowe w piłkę siatkowa chłopców. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny z następujących szkół: ZS Reszel, ZS Kętrzyn, PCE oraz Prywatne LO Kętrzyn.

Powiatowy_Turniej_Pilke_Siatkowa_Dziewczat
Powiatowy Turniej w Piłkę Siatkowa Dziewcząt

25 października w Zespole Szkół w Kętrzynie odbył się powiatowy turniej w piłkę siatkowa dziewcząt. W turnieju brało udział 5 szkół z powiatu kętrzyńskiego: LO Kętrzyn, PCE Kętrzyn, ZSCKR Karolewo, ZS Reszel oraz ZS Kętrzyn.

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu