Wydarzenia_szkolne

Wielkanocna_akcja_charytatywna
Wielkanocna akcja charytatywna

10 kwietnia 2022 r. w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Reszlu odbyła się akcja charytatywna mająca na celu wsparcie młodych uchodźców ukraińskich uczących się w naszej szkole.

Na początku uczniowie Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej przez kilka tygodni przygotowywali własne projekty kartek świątecznych oraz kalendarzy

Matura_probna
Matura próbna

22 kwietnia maturzyści po raz ostatni przystąpili do próbnej matury z matematyki. Była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich wiadomości przed egzaminem, który już niebawem czeka ich w maju.

Akcja_„_Zonkile”_bo_„_Laczy_nas_pamiec”
Akcja „Żonkile” - bo „Łączy nas pamięć”

19 kwietnia obchodziliśmy 79. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. I, podczas gdy jak co roku na ulicach Warszawy wolontariusze i wolontariuszki rozdawali papierowe żonkile, symbol zbiorowej pamięci o bohaterach i ofiarach powstania w getcie warszawskim

Bezpieczenstwo_odpowiedzialnosc_prawna_nieletnich
Bezpieczeństwo i odpowiedzialność prawna nieletnich

W ramach realizacji programu wychowawczo - profilaktycznego szkoły oraz działań profilaktyczno- edukacyjnych prowadzonych przez Komendę Powiatową Policji w Kętrzynie oraz Komisariat Policji w Reszlu czteroosobowa grupa przedstawicieli tychże instytucji przeprowadziła zajęcia dotyczące bezpieczeństwa i odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Ze_swiateczna_wizyta…
Ze świąteczną wizytą…

Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Wielkiej Nocy. Niebawem spotkamy się z bliskimi, nasze domy wypełnią się radosną atmosferą rodzinnego ciepła. Nie dla wszystkich jednak te dni będą tak dobre, przyjemne i rodzinne.

Minelo_12_lat_od_katastrofy_smolenskiej
Minęło 12 lat od katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia obchodziliśmy 12. rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której życie straciło 96 osób. Uroczyste obchody ku czci pamięci ofiar tej tragedii rozpoczęły się o poranku na Lotnisku Wilamowo EPKE.

Dzien_Otwarty_Szkoly_2022
Dzień Otwarty Szkoły 2022

Wiosenna energia i optymizm na dobre rozgościły się w naszych progach. W ostatnim dniu marca otworzyliśmy swoje podwoje, aby ci, którzy szukają odpowiedzi na pytanie „Dokąd do szkoły średniej?”, mogli poznać atuty i Zespołu Szkół w Reszlu.

Pierwszy_dzien_wiosny_Zespole_Szkol
Pierwszy dzień wiosny w Zespole Szkół

Pierwszy dzień wiosny powitaliśmy zarówno w szkole, jak i na słonecznym łonie natury. W hali sportowej miłośnicy piłki siatkowej mogli rozwijać swoją pasję, w salach odbywały się pokazy filmowe, a gdy tylko słoneczko przygrzało, część klas wybrała się na ognisko.

Bohateron Bohateroncyberprzemoc
...

Architektura Krajobrazu

...

Technologia Drewna


...

Informatyka i e-Sport


...

Urządzenia i Systemy Energetyki Odnawialnej
...

Szkoła Branżowa I st. wielozawodowa

...

Szkoła Branżowa I st. stolarska

...

Grafika i poligrafia cyfrowa

...

Liceum Ogólnokształcące

WSPIERAJĄ NAS

Festool
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
DFM Sp. z o.o. producent mebli tapicerowanych
Primavera Furniture
Wydział Nauk Technicznych UWM
Warmińsko-Mazurska Agencja Energetyczna
Ochotnicza Straz Pożarna w Reszlu